Субота, 04 квітня 2020

Громада УГКЦ в Естонії відсвяткувала Богоявлення Господнє

Середа, 08 січня 2020 11:31

У понеділок, 6 січня, українська греко-католицька громада Естонії відсвяткувала Богоявлення Господнє.

З цієї нагоди до храму Богородиці Троєручиці завітав Апостольський адміністратор в Естонії владика Філіпп Журдан. «Хоча це вже не перша Літургія цього року для вашої громади, для мене вона перша, коли я молюся разом з вами. І це дуже важливо, що ми молимося разом», - зазначив єпископ.

Під час проповіді владика Філіпп наголосив, що найважливіше в святі Богоявлення є те, що ми дізнаємось що Бог – Він Отець, Син і Святий Дух. І що без Ісуса Христа ми цього ніколи б не знали. Саме через хрест і Ісуса Христа спасіння людства стало можливим. Це є другим важливим моментом свята. Третя правда, яку ми дізнаємось через це велике свято,- нам потрібне Таїнство Хрещення для того, щоб спастися і визволитись від гріха.

Проповідник побажав всім присутнім, щоб цього року у всіх було чим більше живої віри, справжньої надії на вічне життя і любові до Бога та своїх ближніх.

«У кінці Літургії відбулось йорданське водосвяття. А згодом, вже традиційно для нашої громади, в залі над храмом всі присутні могли за святковим столом спільно розділити велику радість Ісусового хрещення в Йордані, посмакувати смачної куті та поспівати традиційних українських колядок», - зазначив душпастир для українців греко-католиків Естонії о. Роман Кіх.

За інформацією пресслужби УГКЦ в Естонії

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: