Субота, 04 липня 2020

Українці в Атенах молитивно зустріли Новий рік

П'ятниця, 03 січня 2020 14:53

Українська церковна громада Атен 31 грудня молитивно провела старий рік. Святковий вечір розпочався із подячного акафісту.

«Дякуючи Богові за рік, що минає, в перший чергу складаю подяку дивному Божому Промислу за всіх тих людей, яких зустрів протягом цього 2019 року і за всі ті невипадкові випадковості, що були у ньому. Саме для того, щоб скласти Богові подяку за Його присутність в нашому житті, в житті наших рідних, держави та Церкви, зібралася наша громада в останній день року, що минає», - зазначив душпастир для українців греко-католиків Греції о. Андрій Твердохліб.

Опісля в залі поруч з храмом продовжилося святкування спільним колядуванням та частуваням. У Новорічному святкуванні української громади взяв участь і апостольський екзарх для католиків східного обряду в Греції Мануїл Нін.

«Дякую щиро за присутність кожного, хто прийшов та приніс зі собою гарний настрій та смаколики. Дякую кожному, хто взяв участь у цих святкуваннях. Дякую нашому владиці Мануїлу та присутнім священникам Петру та Атанасію. І особливо велика подяка нашим сестрам, які з великою любов'ю та старанням пильнували, щоб все вийшло добре. З Божим благословенням в Новий рік!» - зауважив о. Андрій Твердохліб.

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: