Субота, 04 липня 2020

На Літургію у Лісабоні, яку очолив Голова ПМВ, прийшли понад 300 українців

Неділя, 27 жовтня 2019 17:41

Голова ПМВ владика Йосиф Мілян відслужив Недільну Службу Божу на парафії Різдва Пречистої Діви Марії в Лісабоні. Йому співслужили о. Юстин Бойко, о. Андрій Гах, о. Віталій Храбатин, координатор української капеланії в Португалії о. Ілля Фіголь, ЧСВВ. На Службі Божій були присутні понад 300 українців, зокрема Посол України у Португалії Інна Огнівець та начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС Лариса Дір.

«На катехизації один священник запитав дітей, як вони уявляють Небо і пекло. І один хлопець написав, що Небо - це місце, де на тебе чекають і де тобою тішаться, де тебе завжди люблять, де з тобою хочуть розмовляти і ділитися своєю радістю. А пекло - це місце, де кожен сам по собі, де немає друзів, відсутні справжні людські стосунки, де немає любові, - зазначив владика Йосиф під час проповіді. - Людина потребує любити і бути любленою. Бо наш Бог, який є любов, створив нас на свою образ і подобу. Полюбив кожного з нас відвічною своєю любов’ю».

Він закликав українців навчитися по-справжньому любити, навіть своїх ворогів. «Любіть ворогів ваших». Якщо ми не застановлялися над глибиною цих слів, ми не зачинали бути християнами», - наголосив єпископ.

Також делегація ПМВ взяла участь у святочній академії в Посольстві України в Португалії, присвяченій 150-літтю від дня народження блаженного Климентія Шептицького. На заходів виступили Владика Йосиф і о. Юстин Бойко.

Крім того, Голова ПМВ у Лісабоні відвідав пам’ятник Тарасові Шевченку.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: