Четвер, 09 квітня 2020

В українській громаді Будапешта розпочався скаутський рік

П'ятниця, 04 жовтня 2019 11:53

У суботу, 29 вересня, у Будапешті відбулася перша збірка скаутів-«вовченят». Українська скаутська організація в Угорщині, яка входить до Української Асоціації Федерації скаутів Європи, розпочала другий рік своєї діяльності в Угорщині.

Влітку дві представниці від української громади в Угорщині – Оксана Сірко та Світлана Лайгут - пройшли формаційні курси Федерації Скаутів Європи в Польщі. Після успішного складання іспитів отримали відповідні сертифікати на провадження педагогічної роботи в скаутському середовищі, ставши «акелами» для дітей-«вовченят».
Як зазначила Оксана Сірко, метою скаутингу є сприяти розвитку дитини для розкриття її фізичного, інтелектуального, суспільного і духовного потенціалу. «Це допомагає гартувати характер (розвиваючи слухняність, відповідальність, щирість, сміливість, впевненість і самостійність), позбутися дитячого егоїзму, розкритися і пізнати себе, розвиває швидкість прийняття рішення, креативність, позитивне мислення», - зазначила Оксана.

Першою ланкою скаутингу є громада «вовченят», до якої приймаються діти віком 8-11 років.

«Важливо розуміти, що скаутинг не замінює сім’ї, школи, Церкви, а доповнює їх виховну роль. Крім того, на збірках ми спілкуємося українською мовою, що допомагає дітям покращити свої знання української, вільніше спілкуватися», - додала викладачка.

Наступна збірка скаутів-«вовченят» відбудеться у суботу, 5 жовтня, за адресою: Irány Utca 3, Budapest 1056, каб. 107. Початок о 15:00.

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: