Субота, 04 липня 2020

Голова ПМВ закликав священників помолитися за мігрантів і біженців

Вівторок, 24 вересня 2019 20:38

Голова Пасторально-міграційного відділу владика Йосиф Мілян закликав священників у тих країнах, якими опікується ПМВ, 29 вересня відслужити Святу Літургію з нагоди Всесвітнього Дня мігранта та біженця і через єднання в молитві висловити свою близькість з тими, хто з різних причин покинув свої домівки.

Про це йдеться у відповідному листі єпископа.

«Від цього року Святіший Отець Папа Франциск запропонував святкування Світового Дня Мігранта і Біженця у неділю, 29 вересня. Цей 105-й всесвітній день молитви і застанови над долею тих, хто з різних причин покинув свої домівки, проходитиме найперше урочисто на площі Святого Петра. Ми також, переймаючи відповідально естафету від Єпископа Рима по наших церквах і спільнотах, молитимемось та роздумуватимемо з вдячністю до Господа за Його присутність і товаришування в нашій «дорозі», - зазначив владика Йосиф.

Послання Папи Франциска на 105-й Всесвітній день мігранта і біженця має назву «Не йдеться лише про мігрантів».

«Не йдеться тільки про мігрантів»… якихось мігрантів, безликих і далеких від конкретного нашого життя. Йдеться про нас. Замкнувши двері власного дому і ступивши на дорогу, яка повела нас за рідні межі, – ми стались мігрантами. Ввійшовши до нових країн, ми принесли з собою історію - особисту та цілого народу, надію і очікування, смуток і тривогу. Господь є з нами… Господь є і був з вами. Подякуймо Йому, що не перестав турбуватись і опікуватись нами через людей, організації, Церкву та церковні спільноти, які дали нам усе, щоб ми почувались у безпеці. Сьогодні є саме той день, коли варто сказати своє голосне «спасибі» настоятелям храмів, які нас приймають, тим людям, для яких працюєте. Сьогодні є саме той день, щоб сказати дякую і вашим душпастирям, за їхню готовість слухати і послужити», - йдеться у листі владики Йосифа.

«Сьогодні уся Католицька Церква молитиметься і говоритиме про мігрантів і їхню долю, тобто молитимуться за нас і роздумуватимуть про нас. Не бійтесь бути християнами, визнаючи євангельські цінності, та «посланцями Вашої Батьківщини». Ви також є голосом тих, хто не може говорити, і можете бути захистом тих, хто є кривджений, незалежно від національності, - зазначає Голова ПМВ. - Почуймося відповідальні за ці дари, які Господь ввірив кожному з нас, а головне - не лякайтесь спільно будувати ваші громади. Нехай Пречиста Діва Марія супроводжує Вас, розділюючи Ваші надії і турботи. Благословення Господнє на вас!»

З текстом Послання Святішого Отця Папи Франциска з нагоди 105-го Всесвітнього дня мігранта і біженця можна ознайомитися за посиланням.

Фото з сайту Etcetera

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: