Субота, 04 липня 2020

В українській суботній школі Афін відбулося свято останнього дзвоника

Четвер, 06 червня 2019 09:19

У першу неділю червня в української суботньої школи Афін при культурно-освітньому центрі "Берегиня" відбулося свято останнього дзвоника.

Святкування розпочалися з молитви в українському храмі Афін, де на урочисту Службу Божу зібралися учні та їхні батьки, а також вчителі та вихователі. 

Під час урочистої лінійки найкращих учнів нагородили грамотами та похвальними листами за відмінні успіхи в навчанні.

2019 рік є ювілейним роком для української суботньої школи в Афінах. Вона була створена з ініціативи тоді ще отця Святослава Шевчука, який у 1998 році приїхав до Афін для служіння українській громаді. У Грецькій столиці це була перша українська школа. На знак подяки за цей 20-літній дар служіння школи на грецькій землі для потреб українців та їх дітей на завершення урочистої лінійки було посаджене оливкове дерево.

«Це деревце стане символом Божого Благословення, символом збереження свого коріння, - зазначив душпастир української громади УГКЦ в Афінах о. Андрій Твердохліб. - Віримо, що сьогоднішні школярі колись у майбутньому приведуть у тінь цього дерева своїх дітей, які продовжуватимуть наші традиції та берегтимуть нашу культуру і любитимуть землю своїх батьків».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: