Субота, 19 жовтня 2019

Голова ПМВ зустрівся з Архієпископом Валенсії

Середа, 08 травня 2019 17:30

У рамках робочого візиту до Іспанії Голова ПМВ владика Йосиф Мілян зустрівся з Архієпископом Валенсії кардиналом Антоніо Канісаресом. 

Зустріч відбулась в резиденції кардинала.

Сторони поспілкувались про духовну опіку вірних УГКЦ на теренах Валенсії і подальший розвиток душпастирства. 

Голова ПМВ розповів про діяльність відділу, подякував кардиналу за можливість українцям греко-католикам молитися в своєму обряді та на своїй мові.

«Наша Церква була переслідувана за комуністичного режиму і за єдність з Апостольською столицею віддали своє життя багато мучеників. Тому нам справді важливо бути в єдності з Католицькою Церквою та молитися в своєму обряді», - підкреслив владика Йосиф.

У свою чергу кардинал зауважив, що для Валенсії є велика радість мати стільки українців. «Тому для нас дуже важливо, що українці служать в святині, яка була побудована Францисканцями ще в 14 ст. Декілька років тому сестри-клариски залишили цей монастир, а українці перейняли там служіння. І відколи я є єпископом Валенсії, завжди служив для української спільноти на Різдво та Богоявлення», - зазначив Архієпископ. 

На завершення кардинал запевнив, що він покликаний дбати про всіх вірних, які перебувають в його Дієцезії.

У зустрічі також взяли участь вікарій Ординаріату для східних католиків в Іспанії о. Андрес Мартінес Естебан та священики з ПМВ - о. Андрій Гах, о. Віталій Храбатин та о. Роман Ільницький. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: