Четвер, 22 серпня 2019

Голова ПМВ благословив священиків на Великодні Богослужіння для українців в Іспанії, Португалії, Лівані, Туреччині та на Кіпрі

Середа, 24 квітня 2019 22:39

Голова Пасторально-міграційного відділу владика Йосиф Мілян, дбаючи про забезпечення духовних потреб вірних УГКЦ, які мешкають поза Україною, благословив і делегував священиків на Великодні Богослужіння для душпастирської опіки українців у Туреччині, Іспанії, Португалії, Лівані та на Кіпрі.

Так, на Кіпрі від ПМВ з 24 квітні по 11 травня перебуватиме о. Василь Захарусь. Планується, що Великодні Богослужіння відбудуться у суботу, 27 квітня, у Лімасолі і в неділю, 28 квітня, - у Нікосії.

Референт зовнішніх зв'язків ПМВ о. Віталій Храбатин протягом Пасхального часу відвідає українців греко-католиків у Туреччині і Лівані. Заплановані Літургії у Стамбулі та Бейруті. Так, Святкове Богослужіння у Стамбулі відбудеться у Великодню Суботу, 27 квітня, в Храмі святого Антонія на Таксимі. 

Крім того, у Пасхальний час до вірних УГКЦ у м. Альмерія (Іспанія) завітає о. Василь Дяків, а до українців у Порто (Португалія) - о. Йосафат Коваль, ЧСВВ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: