Неділя, 22 вересня 2019

Владика Йосиф відслужив Літургію у Таллінні і поспілкувався з громадою

Неділя, 17 березня 2019 17:25

Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян очолив недільну Літургію у храмі Богородиці Троєручиці в Таллінні у співслужінні з Апостольським Адміністратором для католиків Естонії Філіпом Журданом.

«Сьогодні, коли йдемо дорогою Посту, так важливо відволіктися від власного его, від власного комфорту, від власних приємностей і підставити своє рамено тому, хто не знає Бога, хто його загубив, кого недоля поклала на землю. Кожен з нас покликаний зглянутися над людиною, яка впала, яка паралізована. Повірити, що вона здатна стояти, здатна відновити власну гідність, образ і подобу Божу у собі», - зазначив Голова ПМВ під час проповіді у другу неділю Великого Посту.

Єпископ підкреслив, що піст - це не тільки і не стільки відмова від приємностей. «Богові ходить про те, щоби ми як спільнота людей, які називаємось Христова Церква, у солідарності з тим терпінням, через яке Бог відкупив наші безсмертні душі, могли відмовитися від власних приємностей - хто від чого, і сконцентрувати свою увагу на нашому з вами спасінні. Щоби і ми долучилися до спасіння цього світу і понесли у цей піст свій власний хрест в ім’я відпущення гріхів», - зауважив владика Йосиф.

У свою чергу Апостольський Адміністратор для католиків Естонії підкреслив, що Церква одна, незалежно від імені священика. «Раніше був отець Олег. Відсьогодні буде отець Роман. Вдячний, що о. Роман готовий переїхати і служити в Естонії. Це не найлегше місце для служіння. Адже Естонія - одна з найбільш нерелігійних країн у світі. Я радий, що є священик. Я завжди молюся за всіх вас – за священиків і за вірних. Католики Латинського і Східного обряду - одна сім’я. У нас один Отець і одна віра», - зазаначив Філіп Журдан. 

По завершенні Літургії Владика Йосиф зачитав подячну грамоту о. Олегу Поп’юку, який протягом років надавав душпастирьску опіку вірним УГКЦ в Естонії. А також лист-благословення новопризначеному душпастирю для українців греко-католиків Естонії о. Роману Кіху.

Після Богослужіння єпископи поспілкувалися з громадою українців Таллінна.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: