Субота, 07 грудня 2019

Владика Йосиф Мілян у Тарту представив нового священика для українців Естонії

Неділя, 17 березня 2019 00:44

Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян під час душпастирського візиту до Естонії відслужив Службу Божу у місті Тарту і представив нового священика для українців греко-католиків Естонії о. Романа Кіха.

«Встань і йди. Дуже важливо для нас щоразу, коли дотикає нас негатив, коли не даємо ради у боротьбі із гріхом і він нас поборює, - не залишатися у тому стані, встати і  повірити у Боже милосердя, у Божу Церкву, в молитву, в добрі діла, які Господь збирає у свою скарбонку і роздає розслабленим – тим, хто втратили силу, надію і врешті-решт віру, - зазначив Голова ПМВ під час проповіді у другу неділю Великого Посту. - Дай Боже, щоби Господь через нашу великодушність і любов до Бога дарував нам здоров’я, щоби ми ніколи не залишалися у стані гріха, а використовували всіляку нагоду (і цей Великий піст як підготовку до Пасхальної радості), аби завжди вставати, ходити і славити ім’я Господа».

Також єпископ подякував за служіння о. Олегу Поп’юку, який протягом багатьох років надавав душпастирьску опіку вірним УГКЦ в Естонії, час від часу доїжджаючи і до українців у Фінляндії.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: