Четвер, 09 квітня 2020

Голова ПМВ зустрівся з Послом України у ПАР і обговорив свій майбутній візит до Кейптауна

Вівторок, 12 лютого 2019 13:11

Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян провів робочу зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом України у Південно-Африканській Республіці Тарасом Кузьмичем та начальником Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва Ларисою Дір.

Владика Йосиф розповів про діяльність ПМВ, зокрема у забезпеченні духовних потреб українців греко-католиків, які проживають у країнах Європи, Азії та Африки.

Також сторони обговорили візит делегації ПМВ до ПАР, який заплановано здійснити наприкінці березня-початку квітня. Мета візиту, відзначив єпископ, – заснування нової громади УГКЦ. Владика Йосиф розповів, що влітку мав робочу зустріч з головою Української асоціації Південної Африки Дзвениславою Качур, яка прибула до Києва як делегат від громади українців Південно-Африканської Республіки, щоби просити надати священика для забезпечення духовних потреб українців ПАР. Від імені громади вона запросила владику Йосифа відвідати з душпастирським візитом українців у ПАР. Тож вже навесні Голова ПМВ планує відвідати найбільші міста ПАР – Кейптаун, Йоганнесбург та Преторію, поспілкуватися з вірними, які проживають на цих теренах, вивчити їх духовні потреби.

Лариса Дір і Тарас Кузьмич висловили підтримку намірам делегації ПМВ здійснити душпастирський візит до ПАР і зі свого боку запевнили у сприянні з боку українського дипломатичного корпусу.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: