Субота, 19 жовтня 2019

10-ліття ПМВ: Владика Йосиф Мілян представив діяльність відділу у Львові

П'ятниця, 25 січня 2019 16:41

У Патріаршій курії УГКЦ у Львові Голова ПМВ владика Йосиф Мілян представив діяльність відділу з нагоди 10-річчя створення.

Єпископ розповів про історію створення ПМВ, географію душпастирства і потреби та виклики, які виникають.

«У Португалії, Іспанії, Італії вже маємо ознаки нової діаспори. А душпастирська послуга Церкви для діаспори має бути інакша, ніж до мігрантів. У тих країнах є можливість створення сталих ієрархічних структур – екзархатів чи єпархій», - відзначив Голова ПМВ.

Він відзначив, що ПМВ моніторить ситуацію щодо вірних УГКЦ у багатьох країнах світу – від Японії до Португалії. І активно співпрацює з МЗС і дипломатичним корпусом.

Владика також представив команду ПМВ і подякував всім, хто співпрацює з відділом.

У свою чергу Адміністратор Патріаршої курії о. Андрій Максимович  відзначив, що УГКЦ – глобальна Церква, вірні якої мешкають по всьому світу. І не всюди є ієрархічні структури УГКЦ. Тож праця ПМВ важлива, оскільки допомагає забезпечити духовні потреби українців греко-католиків, які не охоплені інституційною душпастирською опікою.

«Ми маємо дуже важливу структуру в нашій Церкві, яка виконує глобальну  функцію. Блаженніший Святослав чітко каже: «Отче Андрію, чувайте над ПМВ як адміністратор. Допомагайте їм, тому що вони репрезентують мій основний обов’язок – опікуватися над нашими вірними, де немає ієрархічних структур УГКЦ», - зазначив отець Андрій і подякував владиці Йосифу і всій команді ПМВ за працю.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: