Вівторок, 30 листопада 2021

У соборі Святої Софії в Римі відбувся храмовий відпуст

Понеділок, 10 грудня 2018 14:28

У суботу, 8 грудня, в прокатедральному соборі Святої Софії в Римі відбувся храмовий відпуст з нагоди празника священномученика Климента, Папи Римського. Святкову Божественну Літургію очолив ректор храму о. Марко Семеген.

Разом з ним співслужили  о. Діонісій Заведюк, ЧСВВ,  о. Андрій Солецький, о. Любомир Филипчак, о. Василь Золотий, о. Петро Голіней,  о. Віталій Назар, диякон Микола Ситник.

Звертаючись у своїй проповіді до присутніх на Богослужінні, о. Марко розповів про історію життя Климента Папи, його місійну працю серед в'язнів під час заслання на каторгу до Криму, до Херсонеса, та подвиг мучеництва.

По завершенні Божественної Літургії також відбулося освячення води та мирування. Напередодні, у п'ятницю ввечері, в соборі також молились Велику вечірню з литією.

Священомученик Климент є покровителем собору Святої Софії, адже частина його мощей, перенесених із римської базиліки Святого Климента, була вкладена до престолу собору 28 вересня 1969 року Папою Павлом VI. Климент Папа - перший християнський місіонер, що провідував Євангеліє на українських теренах.

За інформацією прес-служби Товариства "Свята Софія"

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: