Субота, 21 травня 2022

На свято Покрови Владика Йосиф Мілян відслужив Літургію для українців у м. Санта Еуларія

Понеділок, 15 жовтня 2018 19:00

На свято Покрови Пресвятої Богородиці Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян відслужив Літургію в іспанському місті Санта Еуларія на українській парафії Воскресіння Христового.

«Сьогодні святкуємо свято Покрови. Це празник, який засвідчує, що Богородиця, мати Ісусова, настільки перейнялася нападами у Константинополі, що з’явилася на молитовне прохання людей і захистила їх. І ті, що нападали, не побачили цього зібраного народу. Вважається, що князь Аскольд, поганин, далекий від християнства, повернувшись з тієї війни після того охрестився і відтоді Україна починає бути християнською, - зазначив владика Йосиф під час проповіді. - У 1037 році саме Ярослав Мудрий віддав Україну під покров Пресвятої Богородиці. Тому нам має бути легко вибирати справді вічні цінності».

Єпископ відзначив, що Україна, обравши християнство, «вибрала кращу частку». «Вибрала у вірі, у Бозі. Вибрала не тільки інший спосіб життя духовного. Ми сьогодні говоримо, що Україна ще тоді вибрала європейський вимір свого розвитку», - зауважив Голова ПМВ.

«Якби над Україною, її небом ми не мали єдиної надійної захисниці - Пресвятої Богородиці, ми би сьогодні не тішилися тією дорогою, яка веде нас до остаточної свободи і суверенної Української держави». – підкреслив владика Йосиф.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: