Вівторок, 30 листопада 2021

Заступник міністра молоді: Чим більше ми будемо вкладати в молодих українців, які проживають по всьому світу, тим більше виграватиме від цього Україна

Субота, 06 жовтня 2018 08:37

Міністерство молоді та спорту України почало напрацювати нову стратегію молодіжної політики, яка охоплює українську молодь, що проживає не тільки в Україні, а по всьому світу. Про це заявив заступник міністра молоді і спорту Олександр Ярема під час виступу на ІІ Форумі мігрантів УГКЦ  Центральної та Західної Європи, присвяченому молоді, який ПМВ проводить у Римі.

«Міграція створює нові виклики і нові можливості. Мені як людині, яка працює в уряді, важливо, щоби ми навчилися боротися з цими викликами, щоби знали, що повинні робити сьогодні і завтра, аби світове українство розвивалося, а не згасало, щоби українці, які живуть поза межами України, відчували свою ідентичність і причетність до загальноукраїнської справи. І єдиний шлях для цього - поєднання зусиль держави, громадського суспільства і Церкви», - підкреслив Олександр Ярема.

Заступник міністра відзначив, що основні причини, чому молодь хоче мігрувати, – це насамперед економічна, а крім того - можливість отримати професійний досвід і подивитися іншу країну. Водночас, відзначив урядовець, за останні кілька років кількість молодих українців, які хочуть мігрувати, починає спадати.

«Ми почали напрацювати нову стратегію молодіжної політики, у якій хочемо бачити українську молодь, яка проживає по всьому світу. Раніше цього не було прописано», - відзначив Ярема.

Він зауважив, що Міністерство підтримує розвиток молодіжних організацій, зокрема тих, які об’єднують українську молодь по всьому світу. Як приклад він назвав Спілку української молоді і Пласт.

«Ми розуміємо: чим більше ми будемо вкладати в молодих українців, які проживають у різних країнах, допомагати їм інтегруватися, тим більше виграватиме від цього Україна. Ніхто не сумнівається, що Україна у виграші від того, що в уряді Канади є декілька представників українства», - резюмував Олександр Ярема.

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: