Вівторок, 26 березня 2019

Українці Греції взяли участь у I світовому форумі українознавчих суботніх та недільних шкіл

Понеділок, 20 серпня 2018 00:00

Українська громада Греції взяла участь в Першому світовому форумі українознавчих суботніх та недільних шкіл, який відбувався 17-22 серпня у Львові.

Делегатом від української суботньої школи при культурно-освітньому центрі “Берегиня”, що функціонує при громаді УГКЦ міста Афіни, була сестра Христофора Тернинко, ЧСВВ. Також на заході були присутні представники всіх українських суботніх шкіл із Афін.

На Форум, який відбувався у Національному університеті "Львівська Політехніка", з'їхалися учасники та гості з 36 країн світу, подія зібрала понад 200 освітян — повідомила сестра Христофора. Форум складався з двох частин: П'ята міжнародна конференція "Українська мова у світі" та Лабораторія творчих ідей, де представляли свої напрацювання різні учасники.

За словами сестри Христофори, метою Форуму було ділення досвідом праці українських шкіл, обговорення шляхів вирішення викликів, які стоять перед українськими школами, збереження національної ідентичності українців та зміцнення впливу української мови. На відкритті форуму був також присутній Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян, який вділив своє благословення на плідну працю і у своєму слові до учасників відзначив, що "саме українська школа є тією кузнею, в якій зростають майбутні священики та провідники нашого народу".

Серед тих, хто виступив із привітальним словом, була також представник МЗС України Лариса Дір, яка наголосила, що українців за кордоном об'єднує Церква і особливу подяку висловила УГКЦ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: