Понеділок, 05 грудня 2022

Владика Йосиф Мілян у Римі бере участь у Пленарному Засіданні R.O.A.C.O

Четвер, 21 червня 2018 13:06

20 червня в генеральному домі Отців Єзуїтів в Римі розпочалася 91-ша Пленарна Асамблея R.O.A.C.O. (Ради Організацій, що допомагають Східним Католицьким Церквам).

У пленарному засіданні бере участь Голова ПМВ владика Йосиф Мілян, який представлятиме ситуацію українських мігрантів в Центральній та Західній Європі.

У першій ранковій сесії Преосв. Поль Фіцпатрік Рассель, Апостольский Нунцій в Туреччині і  Проесв. Паоло Біццеті, Апостольський Вікарій в Анталії (Туреччина) представили ситуацію християн на турецькій землі. Йшлося як про політичний аспект, так і про питання біженців. У другій частині ранкової зустрічі Преосв. Леопольдо Джіреллі, Апостольський Делегат в Єрусалимі, о. Франческо Патон, Хранитель Святої Землі та о. Фратель Петер Брай, Віце Канцлер, Вифлеємський Університет, розповіли про ситуацію християн і Церкви у Святій Землі.

Післяобідня друга сесія засідання RОАСО поглибила питання Близького Сходу. Цю сесію відкрив архиєпископ Поль Річард Галаґєр, секретар Секретарії Відносин між Державами з Ватиканського Державного Секретаріату, представляючи учасникам політично-дипломатичні відносини Апостольського Престолу на захист християн на Близькому Сході.

Другою доповіддю про ситуацію в Сирії представив учасникам кардинал Маріо Ценетті, Апостольський Нунцій в Сирії. Проблематику Іраку і Йорданії висвітлив представникам Благодійних Організацій та запрошеним учасникам зустрічі Апостольський Нунцій Архиєпископ Альберто Ортеґа.

На завершення праці першого дня о. прелат Сеґундо Техадо Муньоз, заступник секретаря Дикастерії Інтегрально Людського Розвитку, підсумував попередні доповіді у своєму слові «Про харитативні аспекти і небезпеки сірійсько-іракської кризи».

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: