Неділя, 17 лютого 2019

У Римі діти української недільної школи приступили до Урочистого Святого Причастя

Середа, 06 червня 2018 08:01

У неділю, 3 червня, шістнадцять дітей української недільної школи собору Святої Софії в Римі приступили до Урочистого Святого Причастя. Напередодні, в суботу, вони вперше приступили до Святої Тайни Покаяння.

Святкову Божественну Літургію очолив духовний провідник дітей - о. Любомир Филипчак. Разом із ним співслужили  о. Марко Семеген, ректор собору, о. Андрій Солецький, віце-ректор храму, дон Матео Ґардзінски та о. д-р. Мирослав Думич із Чорткова.

До цієї важливої події дітей готувала сестра Миколая Степась, СНДМ. Також в організації свята брали участь вчителі школи: Леся Романів, Наталя Лазор, Наталя Буряк та батьки.

Після Літургії дітей привітав о. Марко Семеген, а відтак вони представили коротку програму: розповідали вірші та співали пісні,  присвячені цій важливій події у їхньому житті. О. Марко подякував отцям, вчителям і батькам за служіння та співпрацю,  а також нагородив найкращих учнів школи грамотами та вручив символічні подарунки.

На завершення батьки звернулись із словами вдячності до отців та вчителів школи, подарувавши їм ікони, які власноруч разом із дітьми намалювали на склі.

За інформацією прес-служби Товариства "Свята Софія"

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: