Понеділок, 17 червня 2019

ПМВ обговорив в УКУ свої програми і заходи на 2016 рік

П'ятниця, 13 листопада 2015 15:42

Представники Пасторально-міграційного відділу провели третю робочу зустріч з викладачами Богословського факультету Українського Католицького університету щодо розробки програм і заходів ПМВ на 2016-й рік. 

Зокрема, обговорювалися пропозиції щодо проведення форуму на тему мігрантів у рамках відзначення Ювілейного Року Божого Милосердя (ювілей – 17 січня). А також участь у форумах мігрантів в Римі і Фатімі у 2016-му році.

Крім того, йшлося про організацію традиційного спецкурсу місійного служіння для семінаристів, який відбудеться у Львові 20-26 червня, і духовно-формаційного семінару для місіонерів, який проходитиме у Львові 14-17 липня і буде присвяченій темі душпастирства молоді та дітей в умовах міграції.

Учасники зустрічі висловили свої пропозиції щодо наповнення наступного номеру “Обіжника” - №4, який видає ПМВ. А також обговорили можливість проведення сертифікатної програми для душпастирів тривалістю 3-5 років, на зразок існуючої програми для душпастирів в Казахстані, в інших країнах.

У зустрічі взяли участь Голова ПМВ владика Йосиф Мілян, секретар ПМВ о. Андрій Гах, експерт ПМВ о. Мартин Хабурський, завідувач кафедри пасторального богослов'я УКУ о. Андрій Олійник, психолог, експерт ПМВ Максим Бондаренко, Голова Комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: