Четвер, 20 січня 2022

Владика Степан Сус розпочав візит до Іспанії і відслужив Літургію на парафії УГКЦ у м. Таррега

Субота, 11 вересня 2021 15:46
Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус розпочав візит до Іспанії і відслужив Святу Літургію на парафії Преподобного Антонія Великого УГКЦ у м. Таррега, Каталонія. Єпископу співслужив настрятель парафії о. Тарас Когут.
 
Владика Степан також освятитив іконостас, кошти на який було зібрано усією громадою. Ікони на іконостасі написані монахом-студитом Боніфатієм Івашківим.
 
«Сьогодні ми зібрались з вами на спільну молитву із трьох причин. По-перше, ми прийшли сюди, до нашого храму, щоб ще раз подякувати Богові у молитві за Його доброту та безумовну любов до кожного з нас. По-друге, нині ми згадуємо пам’ять святого пророка та предтечі Іоана Хрестителя, життя якого, проведене в правді та вірності Богові, є прикладом для кожного з нас. А третя причина - це благословення іконостасу, - зазначив Голова ПМВ. - Отці Церкви кажуть, що ікона - це вікно до неба. З іншої сторони - це дзеркало нашої душі, життя. Стоячи перед іконою із зображенням Господа нашого Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, святих, ми маємо нагоду у молитві довірити їм усе, що лежить у нас на серці, що нас турбує. В кінці всі ці думки, питання, пережиття ми часто називаємо одним словом - життя. І якщо ми наше життя переплітаємо молитвою і довір’ям до Бога та святих - ми зростаємо у вірі, стаємо зрілими, здатними долати виклики та різні труднощі. Стоячи на молитві, дивлячись на освячений іконостас нашого храму, пам’ятаймо про наше з вами покликання - бути добрими та святими християнами. Не боятись бути слабким і усвідомлювати власні немочі, недосконалості, але і з ними шукати опору та підтримку тільки в Бозі».
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: