Четвер, 22 серпня 2019

Співчуття Блаженнішого Святослава з приводу смерті о. Василя Поточняка

Середа, 15 квітня 2015 18:04

Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав висловив співчуття з приводу смерті о. Василя Поточняка.

“З великим сумом ми сьогодні дізналися, що відійшов у вічність великий апостол душпастирства мігрантів нашої Церкви – світлої пам’яті о. Василь Поточняк. Отець Василь був невтомним духовним отцем наших заробітчан, зокрема в Італії. Він був одним з перших координаторів національного душпастирства серед українців у цій країні, невтомно дбав про добро наших заробітчан в Італії”, - зазначив Патріарх.

Блаженніший відзначив, що отець Василь невтомно здійснював апостольські подорожі різними країнами, дбаючи про духовне добро наших братів і сестер у різних куточках світу. Турбувався не лише про забезпечення душпастирської опіки наших заробітчан там, де вони в силу обставин опинилися, а й про їхню духовну реабілітацію і зцілення, душпастирюючи серед їхніх рідних та близьких тут, в Україні. “Саме цього року відбудеться десята проща мігрантів до чудотворного місця в Зарваниці, яку започаткував отець Василь Поточняк для того, щоб духовно зціляти людей, які пройшли справді нелегкий шлях заробітчанина в чужій країні”, - відзначив Глава УГКЦ.

“Сьогодні, коли наша Церква прощається з цим ревним душпастирем, я прагну скласти щирі співчуття передусім його рідним і близьким, а також владиці Йосифу (Міляну), з яким отець Василь співпрацював в останні роки, та владиці Діонісію (Ляховичу) і всій громаді українців в Італії, для якої стільки років трудився отець Василь Поточняк”, - зауважив Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ також підкреслив, що можна захоплюватися тим, як отець Василь боровся зі своєю невиліковною недугою. “Який християнський приклад він подавав усім невиліковно хворим, - приклад надії, надії на вічне життя в Бозі”, - йдеться у співчутті Блаженнішого.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: