Середа, 20 жовтня 2021

Владика Степан Сус зустрівся з єпископом Сетубала і очолив молебень на українській парафії

Середа, 09 червня 2021 21:00

У рамках душпастирського візиту до Португалії Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус зустрівся з єпископом Сетубала Жозе Орнелас Карвальо, який також є Головою Португальської єпископської конференції.

Владика Степан представив єпископу Сетубала новообраного Координатора Капеланії УГКЦ у Португалії о. Гавриїла Тимчика, ЧСВВ.

Сторони обговорили питання надання духовної опіки українцям греко-католикам на теренах Єпархії Сетубала. До дієцезії Єпископа Сетубала належить священник УГКЦ о. Іван Петляк. Українці мають свій храм, діють парафії у двох містах: Сетубал та Монтіжу.

Голова ПМВ подякував кардиналу за підтримку української громади і можливість молитися рідною мовою.

Цього ж дня ввечері Владика Степан очолив Молебень до Христа Чоловіколюбця на парафії УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці у місті Сетубал.

«Для нас усіх є дуже важливо відчувати Божу любов, яка є безумовною. Бог любить кожного з нас просто так, бо кожен з нас для нього є цінний. І часто для того, щоби ми почали цінувати власне життя і тих людей, які довкола нас, свою роботу, світ, свої досягнення і таланти, ми повинні сказати собі: “Бог мене любить”. Навіть якщо увесь світ від мене відвернеться», - підкреслив Владика Степан під час проповіді.

Єпископ зауважив, що цю Божу любов ми поновлюємо, коли приступаємо до Таїнства покаяння і визнаємо перед Богом свої гріхи. “Коли ми робимо іспит сумління і визнаємо з молитвою, що сьогодні я вчинив недобре чи я була недоброю, зробила помилки, згрішила, до нас приходить час покаяння і ми усвідомлюємо, що Бог нас ще любить, Він дає нам шанс, дає можливість пережити Свою безумовну любов, - наголосив Голова ПМВ. - Ми сьогодні молимось молебень до Христа Чоловіколюбця, щоби відчути цю Божу любов, яка нас зціляє, повертає мир у наше серце, дає сміливість не боятись заглядати у своє минуле, щоби не повторювати помилок, вчить нас бути людьми”.

У молебні взяли участь єпископ Сетубала Жозе Орнелас Карвальо, місцевий парох о. Іван Петляк, працівники ПМВ о. Віталій Храбатин і о. Роман Ільницький.

Після Богослужіння єпископ поспілкувався з українською спільнотою Сетубала.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: