Вівторок, 30 листопада 2021

Владика Степан Сус розпочав візит до Іспанії і очолив Літургії для українців Мадрида і Хетафе

Понеділок, 08 березня 2021 09:44
Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус розпочав душпастирський візит до Іспанії і відвідав українську греко-католицьку спільноту в місті Хетафе (Getafe), Іспанія, що розташоване поблизу Мадриду. У Хетафе єпископ очолив недільну Літургію. Йому співслужили настоятель спільноти о. Андрій Стефанишин, вікарій Ординаріату для Східних католиків в Іспанії о. Андрес Мартінес Естебан, римо-католицький парох о. Елькін Рафаель Мерланот, помічник пароха о. Луїс Ромеро і заступник Голови ПМВ о. Андрій Гах.
 
Святу Літургію супроводжував український церковний хор. А діти, які готуються до першої Святої Сповіді та Причастя, організували виступ.
 
«Сьогоднішня історія про Страшний Суд, яку ми всі з вами уважно слухали, ще раз пригадує нам на порозі великого посту про те, що ми усі ще маємо шанс, можливість, час змінити своє життя. Господь бажає, щоб усі ми були щасливими не лише тут, на землі, але і у вічності. І наше щастя полягає у тому, не як ми себе почуваємо, але перш за все, як почувають себе ті, хто є поруч нас, з ким ми зустрічаємось на життєвому шляху. Бути християнином теж означає пам’ятати про ближніх, завдяки яким ми зрештою знаємо самих себе. Часто вони є для нас дзеркалом, є тими, хто говорить нам правду і показує, добрі ми чи злі. Подорожуючи днями великого посту, маємо нагоду використати шанс і можливість стати іншими, не такими, як ми були колись. Бути справжніми християнами, які не ззовні, не як етикетка, але за змістом і способом життя свідчать віру у Бога. Тоді на Страшному Суді нам зовсім не буде страшно!» - зазначив владика Степан під час проповіді.
 
На завершення Святої Літургії Голова ПМВ від імені Блаженнішого Святослава передав настоятелю української спільноти антимінс - знак єдності із Главою Церкви.
 
Напередодні Голова ПМВ очолив Божественну Літургію в мадридській парафії УГКЦ Благовіщення Пречистої Діви Марії. З ним співслужили заступник Голови ПМВ о. Андрій Гах та адміністратор парафії о. Іван Липка. Після Служби Божої єпископ поспілкувався з частиною української громади. Враховуючи карантинні обмеження в Іспанії, парафіяни в Мадриді діляться на групи і відвідують Богослужіння по черзі. Одна група - в суботу на вечірню, решта - на дві недільні Літургії.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: