Субота, 21 травня 2022

Владика Степан Сус зустрівся з провідниками українських громадських організацій Молдови

Вівторок, 23 лютого 2021 17:30
Голова ПМВ владика Степан Сус зустрівся з провідниками українських громадських організацій Молдови.
 
Зустріч відбулась у Кишиневі в приміщені Бібліотеки Української літератури і культури імені Лесі Українки.
 
Учасники заходу порушили низку важливих питань для українців Молдови і обговорили роль Церкви у цих процесах. Також відзначили важливий внесок Церкви у збереження ідентичності українців, які через різні причини перебувають у Молдові.
 
Голова ПМВ зауважив, що важливо дбати про майбутнє, про виховання молодого покоління українців, які зростають і виховуються в Молдові. Інструментом для національного та патріотичного виховання молоді можуть стати юнацькі організації, такі як «СУМ» та «ПЛАСТ», які владика Степан запропонував заснувати. Учасники зустрічі позитивно сприйняли ідею єпископа і домовились про подальші кроки для створення майданчику для української молоді.
 
На зустрічі з Головою ПМВ були присутні душпастир для українців греко-католиків Молдови о. Роман Поправка, секретар ПМВ о. Роман Ільницький, директор бібліотеки ім. Лесі Українки у Кишиневі Людмила Барбе, голова Української Громади Республіки Молдова Віталій Мрут, керівник Української громади ім. Петра Могили та керівник Благодійного фонду професійних художників, майстрів української народної творчості, художніх ремесел і промислів «Відродження».
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: