Середа, 22 вересня 2021

Владика Степан Сус розпочав візит до Молдови і зустрівся з Послом України

П'ятниця, 19 лютого 2021 13:56

У рамках душпастирського візиту до Молдови Голова ПМВ Владика Степан Сус зустрівся з Послом України в Республіці Молдова Марком Шевченком.

Посол подякував Владиці Степану за сприяння, яке УГКЦ надає українцям, які живуть і працюють у Молдові, та підтримку української громади.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання, що виникають у зв’язку з сучасним станом української міграції, забезпечення релігійних потреб українців за кордоном, зокрема в Молдові, релігійну ситуацію в державі та спільні ініціативи, які планується реалізувати у Молдові.

Також порушувалося питання підтримки громади та пошуки шляхів підтримки контактів з Україною задля уникнення асиміляції, зокрема молодого покоління.

Посольство вже здійснило певні кроки у цьому напрямку і в дипломатичному представництві України в Молдові запевнили, що надалі сприятимуть УГКЦ.

У зустрічі також взяли участь душпастирі українців греко-католиків у Молдові о. Роман Поправка і о. Ігор Плевський, секретар ПМВ о. Роман Ільницький та працівники посольства -– радник-посланник Ігор Мельничук та перший секретар Наталя Журбенко.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: