Вівторок, 13 квітня 2021

Бог вас вибрав, бо Він вас любить, - Владику Степана Суса привітали з першою річницею Архиєрейської хіротонії

Вівторок, 12 січня 2021 14:41

Голова ПМВ владика Степан Сус відслужив Літургію з нагоди першої річниці Архиєрейської хіротонії. Богослужіння відбулося у заміській резиденції Глави УГКЦ у Княжичах у співслужінні Секретаря Синоду єпископів УГКЦ владики Богдана Дзюраха та священників з Києва і Львова.

«Ми сьогодні зібралися подякувати Богові за дар, який Він дав нашій Церкві рік тому, - нового обдарованого енергійного єпископа владику Степана, - зазначив після Літургії владика Богдан. -  Ми сьогодні у Божому Слові чули, як Ісус багато подорожував  Ізраїлем. Ісус весь час перебував у русі. Так само і наш владика Степан. Він був у Львові - був у русі: і на Сході, і на Заході, у різних куточках нашої Батьківщини. Але після того, як був призначений єпископом, рух поширився на різні країни світу. Незважаючи навіть на карантин, владиці вже вдалося побувати у багатьох країнах. Секрет цього руху простий - Божа любов, яка спонукає нас служити, долати перешкоди, долати тисячі кілометрів, щоби нести Боже Слово».

Владика Богдан також поділився своїм єпископським досвідом і зазначив, що після призначення мав багато переживань. «Але мені реколектант звернув увагу на слова, що виголошують отці на хіротонії  “приводиться вибраний, Богом улюблений священник… хіротонізуватися на єпископа”. Він звернув увагу на слова “Богом улюблений” і сказав тоді мені: “Отче, завжди шукайте опертя і сили у тих словах - Бог вас вибрав, бо Він вас любить і Його любов буде завжди вас супроводжувати. У тій любові будете знаходити потіху, розраду, силу і натхнення”. З перспективи 15 років єпископства мушу сказати, що різні будуть моменти: випробувань, самотності, усвідомлення слабкостей. Але нехай вас завжди скріпляє усвідомлення Божої любові до вас. Бог завжди вас любить», - звернувся до владики Степана Секретар Синоду єпископів УГКЦ.

Владика Степан подякував всім присутнім на Літургії, зокрема священникам з Гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла у Львові, де раніше він був настоятелем, а також отцям з Київської архиєпархії УГКЦ, з якими співпрацює тепер.  

«Дякую усім, хто був зі мною у цей перший рік. Перший рік є завжди особливий. І тому так важливо, щоби люди, що є поруч, супроводжували, підтримували, підказували. Часто їх присутність у житті вже багато допомагає», - зазначив владика Степан.

Напередодні Голова ПМВ зустрівся з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом, де говорили про перший рік єпископства владики.

«Дякую усім за молитви та підтримку, зокрема за вміння бути поруч! «Бог багатий милосердям» (Еф. 2,4). Він усіх нас любить!” – резюмував владика Степан.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: