Неділя, 07 березня 2021

Українці у Римі молитовно вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Понеділок, 30 листопада 2020 16:50

28-го та 29-го листопада у Римі відбулися поминальні заходи, приурочені вшануванню жертв Голодоморів, зокрема Голодомору-геноциду українського народу 1932-1933 років.

У суботу в Соборі Святої Софії відслужили заупокійну Літургію, в якій взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Італійській Республіці Ярослав Мельник, тимчасовий повірений у справах України при Святому Престолі Сергій Кульчицький, працівники дипломатичних корпусів, парафіяни Собору та студенти дому Товариства Свята Софія. Панахиду на подвір’ї Собору очолив Єпископ-помічник Київської Архиєпархії Владика Йосиф Мілян у співслужінні Соборового клиру. Преосвященний Владика та пан Посол звернулися зі словом до присутніх, опісля було запалено свічки пам’яті.

У неділю, 29-го листопада, відбулося вшанування пам’яті жертв Голодоморів спільно із всією парафіяльною спільнотою. Після Божественної Літургії та панахиди, які очолив Владика Йосиф, вчителі та учні катехитичної школи приготували виступ-реквієм в пам’ять тих, хто загинув голодною смертю внаслідок штучного Голодомору в Україні. Захід завершився запаленням свічки пам’яті парафіянами та присутніми.

За інформацією прес-служби Товариства «Свята Софія»

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: