Вівторок, 29 вересня 2020

Українська громада Естонії привітала місцевого єпископа з ювілеєм

Понеділок, 31 серпня 2020 15:07

30 серпня українська греко-католицька громада Естонії в особливий спосіб молилася за Апостольського адміністратора Естонії єпископа Журдана, який святкував своє 60-річчя.

Після святкової меси на подвір'ї катедрального собору вап. Петра і Павла відбулось святкове прийняття з нагоди ювілею. Від імені української греко-католицької громади Естонії владику Філіппа вітали о. Роман Кіх  та парафіяни храму Богородиці Троєручиці м. Таллінна.

О. Роман перадав єпископу вітання від владики Степана Суса, Голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ та подякував владиці Філіппу за духовні настанови, батьківську опіку та багатолітній мудрий провід та підтримку УГКЦ в Естонії.
Також з нагоди ювілею під час прийняття відбулась презентація книги Індрека Коффа "Повсякденні дива. Історія єпископа Філіппа Журдана".

Владика Філіпп Журдан (Philippe Jean-Charles Jourdan) народився у французькому місті Дакс. 23 березня 2005 року Папа Іван Павло II призначив його титулярним єпископом Пертузи та Апостольським адміністратором Естонії. Єпископські свячення прийняв в Таллінні 10 вересня того ж року. Відтоді опікується і УГКЦ в Естонії.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: