Неділя, 29 листопада 2020

Голова ПМВ у Відні: Церква - це є місце нашої вдячності

Неділя, 05 липня 2020 19:37

Голова ПМВ Владика Степан Сус відслужив Архієрейську Божественну Літургію у Храмі Пресвятої Родини для новоствореної української громади у Відні. Йому співслужили вікарій для східних католиків в Австрії о. Юрій Коляса, о. Любомир Дутка, о. Тарас Шагала, о. Андрій Євчук та секретар ПМВ о. Роман Ільницький.

«Коли ми чуємо слово «церква», то переважно уявляємо собі величаву будівлю з каменю або дерева, де ми маємо нагоду прийти і побути з Богом. Інше розуміння слово «Церква» - це є спільнота людей,різних за своїми смаками, фахом, баченням, але яких об’єднує віра у Бога», - зазначив Владика Степан.

Роздумуючи над тим, навіщо потрібно йти до Церкви, єпископ зауважив, - перш за все, щоби не бути самотніми, а прийти і бути разом однією великою родиною. «З іншого боку, ми приходимо подякувати Богові за все, що є в нашому житті. Деякі отці Церкви кажуть: ти не мусиш в Бога просити, достатньо лишень дякувати за все, а Бог сам дасть все, що тобі потрібно», - підкреслив Голова ПМВ.

Владика також передав українській спільноті Храму Пресвятої Родини подарунок Глави УГКЦ для храму Святої Варвари - антимінс з мощами Йосафата Кунцевича. І після Літургії поспілкувався з громадою.

24 травня 2020 року у храмі Пресвятої родини при парафії Neuottakring у Відні відбулося перше Богослужіння українською мовою для нової громади вірних УГКЦ. Це вже друга українська громада у столиці Австрії. (Перша парафія УГКЦ у Відні - святої Варвари). Потреба у новій громаді постала через постійне зростання числа вірних в Австрії.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: