Субота, 08 серпня 2020

Голова ПМВ зустрівся з Послом України в Словацькій Республіці

П'ятниця, 03 липня 2020 16:37

У рамках душпастирського візиту до Словаччини Голова ПМВ Владика Степан Сус зустрівся з Послом України в Словацькій Республіці Юрієм Мушкою.

Посол подякував Владиці Степану за сприяння, яке УГКЦ надає українцям, які живуть і працюють у Словаччині, та підтримку в організації у Братиславі Богослужінь українською мовою.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання, що виникають у зв’язку з сучасним станом української міграції, забезпечення релігійних потреб українців за кордоном, у т.ч. в Словацькій Республіці, релігійну ситуацію в державі та спільні ініціативи, які планується реалізувати у Словаччині.

Сторони обговорили питання розвитку сталого душпастирства для українців греко-католиків у Словаччині.  Посольство вже здійснило певні кроки у цьому напрямку і в дипломатичному представництві України в Братиславі запевнили, що надалі сприятимуть УГКЦ щодо налагодження постійного служіння в цій країні.

У зустрічі також взяли участь секретар Апостольської нунціатури в Словаччині о. Андрій Євчук, вікарій для східних католиків в Австрії о. Юрій Коляса та секретар ПМВ о. Роман Ільницький.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: