Вівторок, 29 вересня 2020

Громади УГКЦ з Естонії і Латвії у святвечір провели зустріч у Ризі

Вівторок, 21 січня 2020 10:40

На запрошення душпастиря для українців греко-католиків в Латвії о. Романа Сапужака, 18 січня 2020 року парафіяни УГКЦ з Естонії побували в м. Рига, де відбулась різдвяна зустріч обох громад української греко-католицької церкви.

Святкова зустріч розпочалась з Божественної Літургії в каплиці при церкві Страждальної Божої Матері, яку очолив душпастир для українців греко-католиків Естонії о. Роман Кіх. Під час проповіді священник підкреслив важливість спільної молитви та спілкування між людьми. Священнослужитель також зазначив, що саме через зустріч і спілкування ми пізнаємо один одного, знаходимо собі друзів.

О. Роман Кіх закликав всіх до щирого спілкування і подякував за чудову нагоду побувати в Ризі та познайомитись з місцевою українською громадою.
Святкова зустріч продовжилась в Домі Пресвятої Родини, де на гостей чекали колядники, кутя, святкові вітання і спілкування в дружньому колі. На зустрічі був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол України в Латвійській Республіці Олександр Міщенко.

Під час зустрічі о. Роман Сапужак наголосив, що українці можуть зберегти свої традиції лише передавши їх своїм дітям. Тому батьківським обов’язком кожного християнина є бути добрим прикладом для наслідування для своїх дітей.

Нагадаємо, що це вже не перша зустріч греко-католицьких громад Естонії та Латвії. Попередні зустрічі відбулись Таллінні в 2016 році та в Ризі в 2017 році.

За інформацією пресслужби УГКЦ в Естонії

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: