Дуже важливо у нашому житті вміти дякувати Богові за те, що маємо. Той, хто дякує, той доцінює те, що має. А хто цінує, має більше. Про це заявив Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан під час проповіді на Літургії у португальському місті Сінтра в рамках душпастирського візиту до Португалії. «Ті, хто вміють цінувати, дякувати, ділитися, приймати Христа в своє життя, попри труднощі і випрбування, завжди будуть рухатися правильним шляхом, обирати добро, мати шматок хліба на столі і ділитися з тими, хто…