Четвер, 09 квітня 2020

Папа призначив нового греко-католицького єпископа до Греції

П'ятниця, 05 лютого 2016 15:24

Папа Римський Франциск призначив Апостольським Екзархом Високопреподобного о. Мануеля Ніна, ОСВ, дотеперішнього Ректора Папської Грецької Колегії в Римі, надаючи йому титулярний осідок Каркабії. Про це йдеться на офіційному сайті Святого Престолу. 

Водночас, Папа Франциск прийняв зречення з уряду Преосвященного владики Димітроса Салахаса, Апостольського Екзарха для католиків візантійського обряду у Греції.

Як повідомляє Радіо Ватикану, владика-номінат народився 1956 року в Іспанії, де вступив до Ордену Святого Венедикта в Монсеррат, склавши 1980 року довічні обіти та прийнявши 1998 року пресвітерське рукоположення. Навчався в римських вищих навчальних закладах, здобувши спеціалізацію з патрології, після чого розпочав викладацьку діяльність. Від 1999 року дотепер був ректором Папської Грецької Колегії, є радником департаменту літургійних відправ Римського Архиєрея та членом літургійної комісії Конгрегації для Східних Церков. Крім каталанської та іспанської, володіє грецькою, латинською, сирійською, італійською, французькою та англійською мовами.

На території Апостольського Екзархату для католиків візантійського обряду в Греції проживає численна українська греко-католицька громада, душпастирську опіку якій, в порозумінні між відповідними ієрархами, надають священики з України та Сестри Чину Святого Василія Великого.

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: