П'ятниця, 25 травня 2018

Учасники прощі мігрантів прийняли Таїнство єлеопомазання в Уневі

Опубліковано в Прощі Вівторок, 29 жовтня 2013 13:30

Учасники VIII Міжнародної пішої прощі мігрантів та їхніх родин із Самбора до Зарваниці прийняли Таїнство єлеопомазання в Унівському храмі Вознесіння Господнього.

Перед уділенням Таїнства до паломників за допомогою скайп-зв’язку звернувся виконавчий секретар Пастрально-місійного відділу УГКЦ о. Василь Поточняк.

“У Таїнстві єлеопомазання, у сповіді і Євхаристії, а також на прощі відбувається зцілення любов’ю і вірою. Через Таїнство єлеопомазання Бог приходить до нашої душі, а тому так необхідно бути чистими душею. Бог зцілює наше серце. Він хоче ще раз нам пригадати: ти, дитино, любляча. Дорогі паломники, як ми відкриємо своє серце через покаяння, наблизимося до Господа, то не майте жодного сумніву в тому, що ви ще сьогодні будете зцілені у вірі в Бога”, - наголосив о. Василь.

В Унівській лаврі прочан зустрів ігумен Свято-Успенської Унівської лаври о. Теодор Мартинюк. Після спільної молитви о. Теодор привітав паломників, відзначивши, що багато людей приходять на прощу до Унева, але це перша проща за 20 років, яка проходить через Унів.

“Прочанська дорога – це такий шлях, який провадить до Царства Небесного. Ви є щасливі, що вибрали такий шлях. Може, складний, може зі труднощами. Пройти від Самбора до Зарваниці – це не звичайна дорога. Це є дорога Божої Благодаті, яка потім протягом цілого року дає свої плоди”, - відзначив ігумен лаври.
У VIII Міжнародній пішій прощі мігрантів та їхніх родин із Самбора до Зарваниці беруть участь заробітчани з 9 країн: Чехії, Греції, Нідерландів, Італії, Росії, США, Швеції, Австрії, Словаччини, а також паломники з різних регіонів України, зокрема, з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Вінницької, Кіровоградської та Київської областей. Загалом з Самбора до Зарваниці вийшло 276 осіб.
Нагадаємо, VIII Міжнародна піша проща мігрантів та їхніх родин триває від 2 до 11 серпня. Організатор прощі - Пасторально-місійний відділ УГКЦ і Благодійний фонд "Карітас" Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Фонд “Андріїв гріш"

Пасторально-міграційний відділ:

 

 

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: