Версія для друку

О. Роман Ільницький взяв участь у круглому столі щодо міжнародної міграції

Четвер, 31 жовтня 2019 15:38

Референт ПМВ о. Роман Ільницький взяв участь у круглому столі “Статистика міжнародної міграції: виклики та рішення”, який у Києві проводив аналітичний центр CEDOS.

На заході обговорили проблеми та виклики, які існують в сфері обліку міжнародної міграції, а також потреби в таких статистичних даних державних органів, науковців, громадських та міжнародних організацій.

Отець Роман презентував діяльність Пасторально-міграційного відділу, зокрема поінформував про Форуми мігрантів УГКЦ Європи. Священник розповів, як Церква загалом і ПМВ зокрема опікуються мігрантами, додавши, що наступного року Патріарший Собор УГКЦ та Синод Єпископів УГКЦ буде присвяченій темі мігрантів. Так, тема наступного Патріаршого Собору УГКЦ — «Еміграція, поселення і глобальна єдність Української Греко-Католицької Церкви». Гаслом Собору буде фраза «Церква є завжди і всюди з тобою». 

У травні - вересні 2019 фахівці CEDOS оцінювали поточний стан системи збору, обробки та публікації даних в сфері міжнародної міграції. Тож на заході презентували результати цієї оцінки, а також рекомендації Державній міграційній службі, Держстату та іншим органам влади.

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі