Версія для друку

Голова ПМВ у Сетубалі: Не біймося обдаровувати добротою одні одних, адже доброта - це властивість Божа

Четвер, 24 жовтня 2019 14:17

Голова ПМВ владика Йосиф Мілян відвідав з душпастирським візитом парафію Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ в португальському місті Сетубал і зустрівся з єпископом Сетубальської дієцезії РКЦ у Португалії Жузе Орнелаш Карвалю. У зустрічі також взяли участь працівники ПМВ о. Андрій Гах та о. Віталій Храбатин.

Єпископи обговорили ситуацію з наданням душпастирської опіки вірним УГКЦ в межах Сетубальської дієцезії, подальші кроки для розвитку душпастирства та інтеграцію українців у місцеву громаду.

У Сетубалі владика Йосиф очолив Вечірнє Богослужіння і Молебень до Пресвятої Діви Марії.

«Я побачив перед храмом чоловіків і втішився. Після роботи ви прийшли до церкви на молитву – це майже чудо. Мене це справді піднесло. Бо зазвичай кажуть, що церква складається з двох частин людства - жінок і ксьондзів, - пожартував владика Йосиф. - Як нам мало треба для радості. Як важливо вміти тішитися з малих успіхів. Ми не навчилися радіти зустрічі з кимось. Як важливо усміхнутися, сказати перше слово привітання, зробити це так, щоби, як каже Євангеліє, аж щось «з радости здригнулося» усередині. Чи справді вміємо так приймати одні других, з позиції людської і християнської? Не біймося обдаровувати добротою одні одних, адже доброта - це властивість Божа, і її початком дуже часто має бути наше перше слово привітання».

Після Служби Божої, на якій були присутні близько 50 вірних УГКЦ, Голова ПМВ поспілкувався з громадою українців.

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі