Версія для друку

У Таллінні для українців провели Великопісні реколекції

Середа, 17 квітня 2019 10:18

Із 12 по 14 квітня у храмі Божої Матері Троєручиці – заступниці всіх невинно скривдженх у Таллінні для парафіян та усіх охочих українців відбулись великопісні реколекції, провідником яких був прот. ліц. Олег Бісик (священик Самбірсько-Дрогобицької єпархії).

Науки проводились під час ранішніх та вечірніх богослужінь. Отець-реколектант порушував такі теми, як: «значення посту для християн», «вартість Божественної Літургії», «цінність часу» та «важливість творення доброї парафії». В часі наук парафіяни мали можливість поставити реколектанту свої питання, а також всі охочі приступили до Святої Тайни Сповіді та прийняли Христа у Святому Причасті.

Завершилася духовна віднова в неділю Божественною Літургією, на якій реколектант виголосив свою заключну науку. Після спільного богослужіння усі присутні в храмі мали можливість освятити вербу та отримати благословення на благодатне завершення Великого Посту.

Водночас 14 квітня відбулося спільне богослужіння о. Олега Бісика та душпастиря для українців греко-католиків Естонії о. Романа Кіха для громади УГКЦ у місті Тарту. Під час богослужіння вірні мали можливість слухати Слово Боже, приступити до Святих Таїн Покаяння та Євхаристії, а також освятити вербу.

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі