Версія для друку

У соборі Святої Софї в Римі відбулись місії отців-редемптористів

Вівторок, 27 листопада 2018 09:42

У неділю, 25 листопада, у соборі Святої Софії в Римі завершились чотириденні місії отців-редемптористів. Для почитання в храмі були виставлені мощі блаженного Миколая Чарнецького. Молитовні заходи стали початком підготовки до ювілею 50-річчя освячення собору Святої Софії у вересні 2019 р.

Впродовж чотирьох днів українці, що проживають в Римі та околицях, мали нагоду приступити до мощей “українського Миколая”, проголошеного блаженним під час візиту Святішого Отця Івана Павла ІІ до України. Місії для громади собору провадили о. Ігор Колісник та о. Микола Туркот зі Львова. Щоденно у храмі відбувались богослужіння, духовні науки провадив о. Ігор Колісник. На завершення місій о. Марко Семеген, ректор собору та президент товариства “Свята Софія”, подякував місіонарям за їхнє служіння та побажав успіхів у їхніх подальших місіях на території Італії.

Додамо, що рік підготовки до ювілею освячення головного українського храму за кордоном – прокатедрального собору Святої Софії в Римі, був проголошений Блаженнішим Святославом 14 жовтня, у празник Покрови Пресвятої Богородиці, під час душпастирського візиту до собору. Святкування 50-річного ювілею прокатедрального собору відбудеться у вересні наступного року.

За інформацією прес-служби Товариства “Свята Софія”

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі