Версія для друку

В Угорщині відбулися Веселі Канікули з Богом

Середа, 27 червня 2018 18:46

18-25 червня в Будапешті для української малечі відбувся табір Веселі Канікули з Богом. Дитяча програма проходила на території польської римо-католицької парафії. Організатор табору - українська греко-католицька парафія Покрови Богородиці в Будапешті.

Протягом таборових днів українські діти вивчали банси, різні  танці, бавилися в ігри, відбувалися спортивні змагання та естафети, проходили різні гуртки. Кожного дня були катехези та Божественна Літургія. Таборовий ранок розпочинався з спільної молитви та українського Гімну. Головна тема табору була «Маленькі кроки до неба», під час якої зосереджувалося увагу на темах: співчуття, радість, вибачення, вдячність, щирість, обійми. Діти під час табору малювала малюнки для українських воїнів, які захищають Україну на Сході.Програма була підготовлена аніматорами з України: Святославом Херовичем, Олегом Вольським, Юлією Славич та Наталею Лелик.

Завершився табір в неділю, 25 червня, Божественною Літургією, після якої українська громада Угорщини, в гірській частині Будапешту відзначила День родини, тож діти мали можливість перед батьками показати свої знання та вміння, які здобули під час церковного таборування.

Як зазначив душпастир для українців греко-католиків Угорщини о. Дамян Габорій: «З кожним роком зростає популярність цього табору серед українських сімей. Два роки тому ми запровадили Веселі канікули з Богом в Будапешті, на який зголосилося тільки дві дитини. Нажаль, мусіли відмінити. Минулого року на таборі було п’ятнадцять діточок, а цього року скористало з табору вже двадцять п’ять. Найголовніше мета нашого табору створити для дітей умови українського середовища та дружності, щоб навчити їх любити Бога, ближнього та Україну» – підкреслив священик.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

Останні матеріали

Схожі матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі