Версія для друку

У церковній школі в Будапешті завершили навчальний рік і відсвяткували День Батька

Вівторок, 22 червня 2021 10:46

У церковній школі в Будапешті завершилося навчання. Остання навчальна зустріч проходила на природі. Головною подією дня було вшанування Дня Батька. У рамках святкування проходили різноманітні конкурси та ігри, в яких брали участь діти зі своїми татами.

Душпастир для українців греко-католиків Угорщини о. Дамян Габорій, засновник школи і голова Наглядової ради, нагадав учасникам свята, що Папа Франциск проголосив 2021 рік роком св. Йосифа, який є прикладом справжнього батьківства. "Тішимося, що тати дітей нашої школи завжди беруть активну участь в навчальному процесі протягом року" - підкреслив священник.

На завершення дня діти з батьками та вчителями взяли участь у першій україномовній екскурсії в найдовших печерах Угорщини – Палвелді та Семлегеді.

20 червня, в День Зіслання Святого Духа, батьками із дітьми також взяли участь у подячній молитві на парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті.

Довідково:

У 2018 році школа розпочала свою діяльність із благословення  тодышнього Голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владики Йосифа Міляна та Митрополита Угорської Греко-Католицької Церкви владики Филипа Кочіша. Школа провадить своє навчання по суботах і належить до категорії спеціальної школи.

Нещодавно розпочався процес державної реєстрації школи, що дасть можливість учням отримувати державний диплом про знання рідної мови.

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі