Версія для друку

У Лісабоні обрали нового Координатора Капеланії УГКЦ у Португалії

Вівторок, 08 червня 2021 18:29
У Лісабоні відбулась зустріч Капеланії УГКЦ у Португалії і вибори координатора.
 
На події були присутні Президент організації Obra Catolica у Португалії Євгенія Коста Кварезма (Eugenia Costa Quaresma) і команда Пасторально-міграційного відділу на чолі з Владикою Степаном Сусом.
 
Новим Координатором Капеланії УГКЦ у Португалії обрали о. Гавриїла Тимчика. А його помічниками - о. Сільвіо Литвинчука та о. Тараса Гайвонюка.
 
 
Цього ж дня Голова ПМВ разом з новообраним координатором Капеланії УГКЦ у Португалії  та його асистентами зустрілись з єпископом відповідальним за міграцію при Конференції Єпископів Португалії Даніелем Баталья Енрікес (Don Daniel Batalha Henrigues).
 
Владика Степан представив португальському єпископу нового Координатора та його асистентів і подякував Конференції єпископів за турботу та всіляку підтримку для вірних УГКЦ, які перебувають у Португалії.
 
Даніель Баталья Енрікес у відповідь подякував Голові ПМВ за працю, яку він робить як для вірних своєї Церкви в Португалії, так і для всіх вірних УГКЦ, які перебувають за межами рідного країни. І підкреслив, що люди дуже потребують такої турботи з боку Церкви.
 
 
У зустрічі також взяли участь  Євгенія Коста Кварезма та команда ПМВ. 
 

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі