Версія для друку

Римська спільнота «Матері в молитві» відзначила 11-ту річницю свого заснування

Вівторок, 18 травня 2021 14:58
У неділю Мироносиць римська спільнота «Матері в молитві» прокатедрального собору Святої Софії УГКЦ відзначила 11-ту річницю свого заснування. Подія відбулася із благословення владики Діонісія (Ляховича), Апостольського екзарха для українців в Італії.
 
«Жінки, що прийшли до Ісусового гробу, аби намастити Його тіло, зустріли ангела, який їм благовістує про Воскресіння Христове. Бажаю вам, дорогі жінки, відваги мироносиць в нинішньому світі. Будьте сміливі нести миро на рани тих, хто потребує, а також приймати все, що вам в житті посилає Бог, аби стати Його вірними послідовницями, - на завершення Літургії сказав о. Марко Семеген, ректор прокатедрального собору Святої Софії УГКЦ, голова товариства «Свята Софія».- Будьте мироносицями спокою, бо такою повинна бути постава жінки в сьогоднішньому світі».
 
Відтак віряни помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці, в якому подякували Матері Божій за молитовну спільноту матерів. «Ми дякуємо сьогодні Богові за всіх засновниць спільноти на цих теренах та місію, яку ви несете для всієї громади. Ваша постава – це постійна молитва, з якої випливають і вчинки. Подібно, як віра без діл, мертва, так само молитва без служіння та дії теж є такою. Нехай Господь вам зішле сили й наснаги, а Марія скріплює ваші внутрішні й фізичні сили», - побажав матерям священник.
 
 
Керівниця спільноти «Матері в молитві» прокатедрального собору Святої Софії УГКЦ - Стефанія Сосновська, родом із Моршина. «В Італії я мешкаю вже двадцять один рік; їхала на заробітки на півроку, а залишилася на довше. У 2010-му році ми заснували тут спільноту разом із Марією Озар, яка тепер вже мешкає в Україні, першим духівником якої був о. Андрій Чорненко», - розповіла вона. За її словами, учасниць молитовної групи собору налічується близько 20 і вони збираються щонеділі. «Були випадки, що ми молилися за дар материнства для кількох родин і, завдяки спільній молитві, родинам вдавалося відчути дар батьківства. У багатьох із нас були й особисті сімейні труднощі, за вирішення яких ми молилися і з Божою допомогою їх вдалося подолати. Отак, молячись, ми зближаємося з Марією й нашими сім’ями. Таким чином ми разом із Богородицею оберігаємо наші родини», - розповіла пані Стефанія.
 
За інформацією Руслани Ткаченко для пресслужби товариства «Свята Софія»
Світлини пресслужби товариства «Свята Софія»

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі