Версія для друку

О. Андрій Гах розпочав візит на Кіпр і відслужив Літургії у Лімасолі і Нікосії

Неділя, 18 квітня 2021 21:01

Заступник Голови ПМВ о. Андрій Гах розпочав душпастирський візит до українців Кіпру і відслужив Літургію для громади УГКЦ у Нікосії у співслужінні з душпастирем для українців греко-католиків Кіпру єрм. Василієм Захарусем.

Проповідь о. Андрія була присвячена темі міграції. Він підкреслив, що у всіх міграціях, описаних у Біблії - від Мойсея до Христа, була присутня довіра до Бога. “Бог кожного з нас любить і дає можливість жити у цій любові”, - резюмував заступник Голови ПМВ.

На завершення Літургії о. Андрій від імені Блаженнішого Святослава передав настоятелю української спільноти антимінс - знак єдності із Главою Церкви.

Після Богослужіння священник поспілкувався з представниками української громади в Нікосії, зокрема розповів про основну ціль візиту - майбутню зустріч з Адміністратором Архиєпархії Кіпру Маронітської Католицької Церкви Монс. Селімом Сфеіром (Selim Sfeir) щодо сприяння у налагодженні сталого душпастирства УГКЦ на острові.

Цього ж дня о. Андрій відвідав громаду УГКЦ у Лімасолі. Він відслужив Літургію, а опісля презентував Євангеліє, яке освятив спільно з єрм. Василієм, і антимінс від імені Блаженнішого Святослава.

О. Андрій перебуває на Кіпрі з душпастирським візитом з 17 по 24 квітня з благословення Голови Пасторально-міграційного відділу владики Степана Суса.

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі