Версія для друку

ПМВ випустив 10-й ювілейний номер Обіжника

Четвер, 01 квітня 2021 15:30

Вийшов друком 10-й ювілейний номер Обіжника Пасторально-міграційного відділу. Також на сайті ПМВ у вільному доступі розміщена онлайн версія журналу.

На сторінках Обіжника можна дізнатися, як проходили душпастирські візити Голови ПМВ до українців Словаччини, Австрії та Литви, і про що розмовляють під час онлайн-зустрічей Блаженніший Святослав і владика Степана Сус зі священниками, які служать за кордоном.

До першої річниці на посаді Голови Пасторально-міграційного відділу - велике інтерв’ю владики Степана Суса про особливості єпископського служіння, адаптацію до  нових форм душпастирювання, стосунки з  Главою УГКЦ, вакцинацію і багато іншого.

Також в X номері Обіжника – дописи про особливості XV прощі мігрантів до Зарваниці в умовах карантину і X спецкурс з місійного служіння для семінаристів.

Окремий розділ журналу присвячений душпастирству мігрантів. Тут містяться авторські статті о. Ростислава Пендюка про молодь в контексті міграції, Григорія Селещука про внесок Карітас у допомогу внутрішньо переміщеним особам, о. Андрія Гаха про особливості служіння мігрантам та іммігрантам в Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві, о. Івана Гудзя про душпастирство в Португалії, а також інтерв’ю з доктором соціологічних наук Оксаною Іванковою-Стецюк про актуальні тренди інтеграції мігрантів і  ВПО та проєкти, покликані сприяти інтеграції українців, постраждалих від військового конфлікту.

Крім того, в журналі є анонси і посилання на два видання, переклад яких здійснив ПМВ. Перше – це книга Папи Франциска “Без Нього не можемо зробити нічого. Бути місіонером сьогодні у світі ”. Це книга-інтерв’ю італійського журналіста інформагентства «Fides» Джанні Валенте з Папою Франциском про місійність Церкви і сучасного місіонера. Друге – документ Католицької Церкви «Орієнтири душпастирської співпраці з внутрішньо переміщеними особами». К’юар коди у журналі дозволяють перейти і ознайомитися з повною версією обох видань.

Команда ПМВ на чолі з владикою Степаном Сусом бажають всім приємного і корисного читання!

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі