Версія для друку

Українська громада Атен провела благодійний ярмарок

П'ятниця, 27 грудня 2019 21:02

У неділю, 22 грудня, українська церковна громада Атен провела благодійний ярмарок.

Такий ярмарок вже традиційно проводиться саме після Дня святого Миколая, адже місцева українська громада має цього святого за свого покровителя.

Метою цьогорічного благодійного заходу було зібрати кошти для потреб дівчини Марії (23 роки), яка вже шість років хворіє, маючи порушення опорно-рухового апарату. Та за словами медиків, є добрі шанси, що дівчина зможе ходити.

На ярмарку українці Атен презентували власні смаколики, hand-made вироби, каву зі Святої Землі. Також на заході проводилися безпрограшна лотерея.

«Складаю подяку нашим невтомним натхненникам та організаторам. Насамперед Наталі Пакош, яка взяла на себе організаційні питання, та всім нашим українським жінкам, монахиням та людям доброї волі, кожен із яких вклав свою частку, щоб ярмарок відбувся успішно! – зазначив душпастир для укарїнців греко-католиків Греції о. Андрій Твердохліб.- А також дуже дякую нашим спонсорам, які надали цінні призи для лотереї, що проводилася під час цього ярмарку, зокрема квитки на автобусні рейси з Греції до України та в зворотньому напрямку, і ваучери на обслуговування в центрі надання юридичних послуг. Однак найважливішим досягненням було те, що цей захід допоміг ще більше згуртуватися українцям грецької столиці».

Останні матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі